Žádost o informace
Žádost o informace
Žádost o informace
Úvod ALB2022-07-29T08:41:19+00:00
Načítám…
Poznejte nás ve 3 minutách
Přijímací řízení 22/23
Zprávy

Náš vzdělávací projekt

Alborada společně s rodinami podporuje rozvoj nadání svých studentů ve všech jeho dimenzích a neustále přispívá k jejich akademické, lidské a křesťanské formaci.

Vzdělávání je efektivnější, pokud se podaří najít součinnost mezi rodinou a školou. Proto podporujeme rodiče, aby se podíleli na vzdělávání svých dětí, a snažíme se zapojit rodiny do života a každodenní práce školy.

Chceme vychovávat k hodnotám a zároveň probouzet kritickou schopnost umožňující hluboké poznání skutečnosti.

Naším posláním je sloužit svému nejbližšímu okolí a vždy ve prospěch celé společnosti. Proto se každý den snažíme nabízet vzdělání, jehož cílem je vyvolat skutečný dopad všude tam, kde jsou naši studenti přítomni.

Další informace
Osobnost

Naše školy jsou otevřené všem bez ohledu na jejich přesvědčení. Ve společnosti Alborada prosazujeme společné hodnoty, jako je solidarita, respekt, spravedlnost a poctivost. To vše prostřednictvím křesťanského pohledu na člověka, který ho vede k tomu, aby dosáhl své nejlepší verze s postojem služby světu.

Dozvědět se více

Dokonalé vzdělání vyžaduje dobré osvojení znalostí. Podporujeme kulturu úsilí a vytrvalosti a dbáme na to, aby studenti byli inspirujícími lidmi, kteří vytvářejí prostředí podněcující práci a učení.

Talent

V Alboradě pomáháme každému studentovi objevit a rozvíjet jeho vlastní talent. Každý člověk má velmi odlišné vlastnosti a musí se naučit je co nejlépe využívat. Učíme je zvládat úspěch i frustraci, aby pochopily, že chybování je součástí cesty k dospělosti a rozvoji.

Globální

Podporujeme výuku několika jazyků, zejména angličtiny, od prvního stupně základní školy až po maturitu. Kromě rozvíjení jazykových dovedností a zvyšování kulturní úrovně jim umožňuje podporovat interkulturalismus a nabízet jim globální pohled na okolní svět.

Vzdělávací etapy

BrightKids

Buď jejich ukolébavkou, aby se cítili jako doma.

Přečtěte si více →

Dětské

Trampolína, na které se mohou učit při hře

Přečtěte si více →

Předškolní vzdělávání (0-5 let)

Půjdeme po cestě společně?

Rádi se podílíme na jejich růstu. Vedení, doprovázení, sledování a zrání po jejich boku v průběhu jejich osobního rozvoje. Snažíme se poznat naše studenty a pomoci jim objevit ty talenty, které jim umožní dosáhnout cílů, které si v každé fázi vzdělávání stanovili. Jdeme s nimi ruku v ruce, abychom jim vždy ukázali jejich nejlepší verzi.

Další informace
Primární

Být průvodcem v procesu sebepoznání

Přečtěte si více →

Sekundární

Podpora v procesu jejich zrání

Přečtěte si více →

SEZNAMTE SE S NÁMI

Proč si rodiny vybírají právě nás?

Hodnoty, individuální vzdělávání, projekt s lidským rozměrem a rozměrem služby, křesťanská identita… to jsou některé z důvodů, které přitahují naše rodiny. Zjistěte, co vás na škole Alborada přitahuje.

Viz více

Program BeLeader

Rozvoj osobních a profesních kompetencí.

Zlepšení charakteru prostřednictvím lidské a duchovní formace.

Rozvoj většího uměleckého a kulturního cítění.

Objevte program BeLeader

Zprávy

Zobrazit všechny novinky

Objevte školu s odlišností

Rodinná škola pro všechny rodiny

Vyžádat si informace
Přejít nahoru