Reference

Nemohu svého syna odpoledne ze školky dostat. Tak rád tam chodí. Každý den mi vypráví, kde byli, co vyráběli nebo třeba jak se něco řekne anglicky. Oceňuji, že ve školce vůbec není televize. Paní učitelky jsou plné nápadů a elánu a je vidět, že mají děti opravdu rády.

Maminka Jáchyma a Jonáška

Naše škola je plná šťastných usměvavých dětí. Nekřičíme na ně, cítí se tu bezpečně. Díky nízkému počtu dětí ve třídě se jim můžeme opravdu věnovat a naučí se tak mnohem více. Každé dítě i jeho rodiče dobře známe a pravidelně se s nimi scházíme a povídáme si.

Paní učitelka 1. třídy

Jsem opravdu ráda, že své dcery mám ve škole Parentes. Mohu mít jistotu, že se jim věnují laskavé učitelky a vyučování je opravdu baví!

Maminka Elišky a Anežky

Škola Parentes – to je jedním slovem pohádka. A opravdu – už od začátku jste tak mile překvapeni jako Alenka v Říši divů. A přesto je to skutečnost, která úžasnou radostí plní srdce nejen nám rodičům, ale hlavně našim detem, které tuto školu navštěvují. Je to oáza porozumění, radosti a štěstí, které vystihují samotné děti: nechtějí z tohoto prostředí plného lásky a porozumění do“ostatního světa“, neboť svým srdcem cítí, že toto prostředí je jejich druhá rodina, do které se OPRAVDU velmi těší a mají to tam rády. Není se co čemu divit. Kdo přijde a uvidí, bude mít též tyto pocity a poznatky. Vřelé díky a úcta všem, kteří se o to zasloužili!

Maminka Nikolettky

Líbí se mi, jak kreativně se ve škole Parentes děti učí – jejich matematice občas nerozumím ani já sám, ale syn problémy nemá 🙂 Rád chodím na výlety tatínků s dětmi a na srazy tatínků.

Tatínek Prokopa

Můj syn nebyl ve státní škole spokojený. Od malička nerad komunikoval s cizími lidmi a neměl kamarády. Po nástup do Parentes se otevřel, ve škole se mu začalo dařit a postupně získal kamarády. Přestup do školy Parentes byl to nejlepší, co jsme pro něj mohli udělat.

Maminka Františka