Během uplynulého týdne rozhodla porota o vítězích naší výtvarné soutěže na téma „Zákoutí Prahy 5, které mám rád/a“. Souběžně probíhalo online hlasování veřejnosti. Kdo si tedy odnese ceny?

Odborná porota určila toto pořadí:

1. kategorie: Mateřské školy

1. místo: Ema S., MŠ U krtečka, Motolský rybník s rybami a hvězdami

Motolský rybník s rybami a hvězdami

2. místo:  Karolína Š., MŠ U krtečka,Poštovka s listím a květinami

Poštovka s listím a květinami

Vyhlašujeme vítěze výtvarné soutěže

Během uplynulého týdne rozhodla porota o vítězích naší výtvarné soutěže na téma „Zákoutí Prahy 5, které mám rád/a“. Souběžně probíhalo online hlasování veřejnosti. Kdo si tedy odnese ceny?

Odborná porota určila toto pořadí:

1. kategorie: Mateřské školy

1. místo: Ema S., MŠ U krtečka, Motolský rybník s rybami a hvězdami
Motolský rybník s rybami a hvězdami

2. místo:  Karolína Š., MŠ U krtečka,Poštovka s listím a květinami
Poštovka s listím a květinami

3. místo:  Sofie B., ZŠ a MŠ Grafická, Školka Holečkova 38

Školka Holečkova 38

2. kategorie: 1. – 3. třída ZŠ

1. místo: Alice M., ZŠ Parentes, Řeckokatolický chrám sv. archanděla Michaela na Petříně

Řeckokatolický chrám sv. archanděla Michaela na Petříně

2. místo: Alexandra H., ZŠ Parentes, Kostel sv. Václava na Smíchově

Kostel sv. Václava

3. místo: Veronika M., ZŠ Parentes, Kostel sv. Václava na Smíchově

Kostel sv. Václava na Smíchově

3. kategorie: 4. – 5. třída ZŠ

1. místo: Lujza Č., Tyršova ZŠ, Vidoule

Vidoule

2. místo: Marek H., Tyršova ZŠ, Kostel sv. Vavřince v Jinonicích

Kostel sv. Vavřince v Jinonicích

3. místo: Magdaléna K., Tyršova ZŠ, Kostel sv. Václava na Smíchově

Kostel sv. Václava na Smíchově

4. kategorie: II. stupeň ZŠ

1. místo: Tina L., ZŠ Parentes, Přímá ulice

Přímá ulice

2. místo: Sabina P., ZŠ Kořenského, Kolonie Malvazinky

Kolonie Malvazinky

3. místo: Linda S., ZŠ Kořenského, Čínský pavilon v lesoparku Cibulka

Čínský pavilon v lesoparku Cibulka

Cena veřejnosti

1. kategorie: Mateřské školy
Alice D., MŠ Lipka, Park Mrázovka

Čínský pavilon v lesoparku Cibulka

2. kategorie: 1. – 3. třída ZŠ
Alexandra H., ZŠ Parentes, Kostel sv. Václava na Smíchově

Kostel sv. Václava na Smíchově

3. kategorie: 4. – 5. třída ZŠ
Lujza Č., Tyršova ZŠ, Vidoule

Vidoule

4. kategorie: II. stupeň ZŠ
Sabina P., ZŠ Kořenského, Kolonie Malvazinky

Kolonie Malvazinky

Všem vítězům srdečně gratulujeme!

Čekají na vás kreativní dárky a poukázky do knihkupectví.
Ceny si můžete vyzvednout od úterý 1. 12. do pátku 4. 12. dle instrukcí, které dostanete e-mailem.

Zároveň děkujeme všem zúčastněným za zaslané originální a působivé obrázky a těšíme se na vás opět třeba při další výtvarné soutěži.