MŠ Parentes

Mateřská škola Parentes je nově vzniklé zařízení pro předškolní výchovu dětí od 3 do 6 let na Praze 13. Je součástí prorodinně orientované Základní školy a mateřské školy Parentes Praha. Sídlí na Tlumačovské 32, Praha 13. Otvíráme 1. 9. 2021.

PŘIJÍMÁME NOVÉ DĚTI, více informací najdete zde: Přijímání dětí.

Jsme MŠ s maximálním počtem 18 dětí ve třídách. Individuální přístup ke každému dítěti a rodině je v naší školce samozřejmostí. Koncept vychází z celosvětově osvědčeného pojetí spolupráce rodiny a školky jako základu pro harmonické sladění výchovy dětí doma a ve školce. Dětem školka zprostředkuje kvalitní vzdělání zaměřené na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy a her tak, aby aktivity v dětech vyvolávaly pozitivní emoce a radostné prožitky.

Školka klade důraz na etiku, rozvoj charakteru dítěte a získávání dobrých návyků. Dětem vytváří mateřská škola bezpečné a podnětné prostředí pro vyrovnaný rozvoj dětské osobnosti s ohledem na jeho individualitu a zájmy. Součástí programu mateřské školy je vzdělávání v souladu s křesťanskými hodnotami, nadstandardní vzdělávání jazykové, hudební, sportovní a kulturní výchova a nabídka kroužků.

Zřizovatelem je Spolek Parentes. Projekt školky je koncipován jako neziskový , veškeré příjmy jsou použity na rozvoj jeho aktivit. Významnou část příjmů spolku tvoří dary jeho členů a externích dárců. Pro pokrytí provozních nákladů je vybíráno školné.

Kontakt
Přijímání dětí
Školné & stravování

Ze života školky

CSS adicional para quitar breadcrumb
21. dubna 2021
Zápis do mateřské školy na rok 2021/22

Vzhledem k epidemiologické situaci si rodiče mohou zvolit prezenční nebo dálkovou formu zápisu. Před zápisem je potřeba absolvovat vstupní pohovor. Vstupní pohovor Pohovor si domluvte […]

Více
16. listopadu 2020
V roce 2021 otevřeme novou školku na Tlumačovské

1. září 2021 otvíráme na naší nové adrese Tlumačovská 32, Praha 13 další mateřskou školu. Sídlíme v budově s naší ZŠ Parentes Praha. Přidejte se k nám! Kontakt […]

Více

Nadcházející události