Žádost o informace
Žádost o informace
Žádost o informace
Úvodní stránka> Akce GIVT: stáhněte si Pomocníka a my dostaneme 50 Kč
Kategorie: News, ZS Parentes

Akce GIVT: stáhněte si Pomocníka a my dostaneme 50 Kč

O škole Slovo ředitelky Obecné informace Náš tým Školné Ze života školy Foto a videogalerie Naše škola v médiích Hlavní stránka>Akce GIVT: stáhněte si Pomocníka […]

8. října 2019

1.5 min read

Akce GIVT: stáhněte si Pomocníka a my dostaneme 50 Kč

Jak jistě víte, naše škola je zapojena do projektu GIVT, kdy nám z nákupu na internetu můžete přispět, aniž by vás to cokoliv stálo. Nyní nám můžete díky speciální akci vydělat 50 Kč tak, že si stáhnete Pomocníka do vašeho prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera). Akce platí jen od 8. do 10. 10. 2019. S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. Děkujeme za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku mezi vaše blízké, vážíme si toho. ????????

Pomocníka si přidejte tady ➡ http://bit.ly/50kc-pro-parentes

S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši školu. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné.

Děkujeme za všechny stažené Pomocníky a šíření tohoto příspěvku mezi vaše blízké, vážíme si toho.

Související příspěvky
Zobrazit všechny novinky
Přejít nahoru