Žádost o informace
Žádost o informace
Žádost o informace
Úvodní stránka> Informace k přijímání dětí do ZŠ Parentes Praha
Kategorie: News, ZS Parentes

Informace k přijímání dětí do ZŠ Parentes Praha

8. ledna 2018

1.6 min read

Den otevřených dveří v roce 2018 se bude konat ve čtvrtek 22. února od 15:30. Představíme vám naši školu, můžete si prohlédnout, kde se děti učí, dostanete prostor pro dotazy či rozhovor s ředitelkou školy. Zápis do 1. třídy na školní rok 2018/2019 pak proběhne v pondělí 16. dubna 2018 od 14:00 do 18:00. Co je třeba k přijetí do naší školy?

Rodiče budoucích prvňáčků se musí před zápisem dostavit na tzv. vstupní pohovor . Domluví si schůzku s vedením školy, na které jim paní ředitelka představí hlavní principy vzdělávání v Parentes, provede prostorami školy a zodpoví veškeré dotazy.  Absolvování schůzky s vedením je nutnou podmínkou pro přijetí dítěte a je třeba ji vykonat do 13. dubna 2018.

Rodiče se poté se svým budoucím prvňáčkem musí dostavit k zápisu , který má náležitosti jako v běžných základních školách a kde učitelé posoudí školní zralost dítěte. K zápisu je třeba se předem zaregistrovat přes webový formulář a zvolit konkrétní hodinu.

Do budoucí 1. třídy budeme přijímat 15 dětí. Každoročně se k nám hlásí více zájemců, než můžeme přijmout. O přijetí/nepřijetí dítěte bude rozhodnuto 27. dubna 2018 a výsledky pod registračními čísly budou zveřejněny také na našich stránkách.

Více informací naleznete zde:

Přijímání dětí

Den otevřených dveří, zápis 2018

Matematika prof. Hejného

Matematika prof. Hejného

Matematika prof. Hejného

Související příspěvky
Zobrazit všechny novinky
Přejít nahoru