Žádost o informace
Žádost o informace
Žádost o informace
Úvodní stránka> Do divadla, do galerie nebo snad do senátu? Raději všude.
Kategorie: News, ZS Parentes

Do divadla, do galerie nebo snad do senátu? Raději všude.

Už jste viděli program dětí na podzim? Víte už, kam všude se půjdou v rámci vyučování podívat? Náš učitelský tým připravil pro děti opravdu pestrý […]

17. října 2016

1.9 min read

Už jste viděli program dětí na podzim? Víte už, kam všude se půjdou v rámci vyučování podívat? Náš učitelský tým připravil pro děti opravdu pestrý podzim!

Už ve středu se prvňáčci s druháky vypraví do Veletržního paláce Národní galerie, kde je pro ně připraven program „Poprvé v galerii„. Starší děti navštíví interaktivní představení anglického divadla, kde pomohou holčičce Jackie přemoci zlého obra.

Čtvrťáci pak v pátek 21. října mohou zkontrolovat činnost našich poslanců přímo v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.

Před podzimními prázdninami mohou děti vyhlásit VZPouru úrazům. Na úterý 25. října je pro ně nachystán workshop VZP, jak předejít dětským zraněním. Tento den si zároveň děti mohou přinést do školy oblíbenou hračku – budou mít Den hračky.

Hned po prázdninách v pondělí 31. října jsou třeťáci a čtvťáci očekáváni v Senátu.

Na svatého Martina je pro všechny děti ve škole připravena Medová snídaně! Koncem listopadu se pak třeťáci a čtvrťáci vydají na prohlídku Čistírny odpadních vod.

V prosinci se mohou děti těšit hned na dvě divadla. Ve čtvrtek 8. prosince půjdou děti do Divadla v Dlouhé na snad nejžádanější vánoční představení pro děti Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka. Před začátkem vánočních prázdnin všechny děti čeká pohádka O kapru Karlovi divadle Kampa.

Rodiče se mohou těšit třeba na předadventní Kurz zdobení vánočních perníčků ve středu 23. listopadu a samozřejmě na Vánoční besídku – ta se letos koná ve čtvrtek 15. prosince.

A jestliže naši školu ještě neznáte, přijďte na Den otevřených dveří už tento čtvrtek 20. října. tešíme se na vás v čase od 15:00 do 17:30.

Všechny akce si můžete prohlédnout v Harmonogramu na našich stránkách.

Související příspěvky
Zobrazit všechny novinky
Přejít nahoru