Základní škola Parentes Praha

Harmonogram školního roku

Tutoringové schůzky

- přesný termín dle osobní domluvy s tutorem

  1. schůzka: do konce listopadu 2019
  2. schůzka: do konce února 2020
  3. schůzka: do konce května 2020


Plán na školní rok 2019/2020

(změny vyhrazeny! události průběžně doplňujeme)

pondělí 2. 9. 2019 Zahájení školního roku - 8:45
pondělí 2. 9. Třídní schůzky - 9:00
středa 18. 9. Pivo tatínků
středa 4. 9. Festival vědy - 2. třída
pátek 6. 9. Národní technické muzeum - 2. a 3. třída
čt - pá 19. - 20. 9. Rafty - 2. a 3. třída
středa 25. 9. Výstava Impresionismus - 5. třída
úterý 1. 10. Planetárium - 6. třída
neděle 6. 10. Úvodní setkání ke kurzu Adolescenti - 16:00
úterý 8. 10. Výstava Francouzský impresionismus - 7. třída
středa 9. 10. Království železnic + stavebnictví (iKAP) - 3. třída
čtvrtek 17. 10. Den otevřených dveří 15:30 - 17:30
sobota 19. 10. Prokopský výlet s tajenkou
čtvrtek 24. 10. Muzeum Kampa - 4. třída
čtvrtek 24. 10. Finanční gramotnost - 5. třída (dobrovolník ČSOB)
pátek 25. 10. Snídaně maminek 8:30 - 9:30
út - st 29. - 30. 10. Podzimní prázdniny (pondělí 28. 10. státní svátek)
pondělí 11. 11. Národní knihovna: Jak se chránit na sociál. sítích - 5. tř.
pátek 15. 11. Ústav chemických procesů AV ČR - 2. a 3. tř. (Týden vědy)
pondělí 18. 11. Pedagogická rada – 1. čtvrtletí – 14:00
pondělí 18. 11. Třídní schůzky - 16:30
středa 20. 11. Projektové dopoledne: Multikulturní výchova
středa 20. 11. Pivo tatínků
pátek 22. 11. Snídaně maminek 8:30 - 9:30
sobota 23. 11. Akce pro rodiny: sbírka potravin
středa 27. 11. Výroba adventních věnců - 16.30
středa 4. 12. Planetárium - 5. třída
pátek 6. 12. Národní divadlo: Malý princ - 10:00 - 7. třída
středa 11. 12. Vánoční besídka - 17:00
pátek 13. 12. DOX - 3. třída
pátek 13. 12. Česká mše vánoční - 6. třída
úterý 17. 12. Div. Komedie: A osel na něj funěl - 5. třída
úterý 17. 12. Staroměstské náměstí - 7. třída
středa 18. 12. Duchovní obnova pro tatínky - 18:00
pátek 20. 12. Nová scéna - 3. třída
pátek 20. 12. Skanzen Přerov (Lysá n. Labem) - 5. třída
pátek 20. 12. Vycházka po Praze - 1. třída
po - pá 23. 12. 2019 - 3. 1. 2020 Vánoční prázdniny 
středa 8. 1. Dopravní výchova - 1. až 5. třída
čtvrtek 9. 1. KC Mlejn - 2. a 3. třída (Tělesná výchova jinak)
neděle 12. 1. Kurz Adolescenti - úvodní setkání 17:00
pondělí 20. 1. Pedagogická rada – pololetí 14:00
pátek 24. 1.

Kino Světozor: program o poruchách příjmu potravy
(3. - 7. třída)

po - čt 27. - 30. 1. Lyžařský kurz
čtvrtek 30. 1. Pololetní vysvědčení
pátek 31. 1. Pololetní prázdniny
středa 5. 2. Salesiánské divadlo - 2., 3., 4., 5. třída
středa 5. 2. Přednáška pro rodiče - Hejného matematika
středa 12. 2. Pivo tatínků
čtvrtek 13. 2. Den otevřených dveří 15:30 – 17:30
pátek 14. 2. Ochrana životního prostředí - Henkel - 1. až 4. třída
po - ne 17. - 23. 2. Jarní prázdniny
úterý 25. 2. Karneval
pátek 28. 2. Projektové dopoledne (odlišný mateřský jazyk) - 2. třída
pátek 28. 2. Snídaně maminek 8:30 - 9:30
úterý 10. 3. Veselé zoubky (program dm) - 1. třída
středa 18. 3. Velikonoční duchovní obnova pro tatínky - zrušeno
sobota 21. 3. Výlet rodin - skanzen Přerov nad Labem - zrušeno
pátek 27. 3. Snídaně maminek 8:30 - 9:30 - zrušeno
čt - pá 9. - 10. 4. Velikonoční prázdniny (včetně pondělí 13. 4.)
úterý  14. 4. Ředitelské volno 
7:00 – 17:00 bude v provozu družina s programem pro zájemce, oběd zajistíme - zrušeno
úterý 14. 4. Zápis do 1. třídy: 9:00 - 16:00 - zrušeno
pondělí 20. 4. Pedagogická porada - 3. čtvrtletí - 14:00
pondělí 20. 4. Třídní schůzky - 16:30 - zrušeno
středa 22. 4.  Pivo tatínků - zrušeno
pátek 24. 4. Snídaně maminek 8:30 - 9:30 - zrušeno
pátek 22. 5. Snídaně maminek 8:30 - 9:30 - zrušeno
po - pá 25. - 29. 5. Pětidenní výlet celého 1. stupně - zrušeno
středa 3. 6. Pivo tatínků - zrušeno
středa 10. 6. Návštěva umělkyně - hra barev - 2. třída
středa 17. 6.  Koncert školy - 17:00 - zrušeno
čtvrtek 18. 6. Pedagogická rada – závěr roku – 15:00
pondělí 22. 6. Srbsko - celodenní výlet - 2. třída
pondělí 22. 6. Mikrobiologie - přednáška - 3. a 5. třída
pondělí 22. 6. Umělecké památky Prahy - 4. třída
úterý 23. 6. Střelecký ostrov, Kinského zahrady - 4. třída
úterý 24. 6. Pražský hrad a katedrála - 6. a 7. třída
středa 24. 6. Městská knihovna - 1. třída
středa 24. 6. Louny - celodenní výlet - 2. a 4. třída
středa 24. 6. Výlet po Praze - 3. třída
středa 24. 6. Prokopské údolí - 5. třída
středa 24. 6. Vyšehrad - 6. třída
čtvrtek 25. 6. Prokopské údolí na koloběžkách - 1. třída
čtvrtek 25. 6. Archeoskanzen Březno u Loun - 3. třída
čtvrtek 25. 6. Park Stromovka - 4. třída
čtvrtek 25. 6. Staré Město - hra po Praze - 6. třída
čtvrtek 25. 6. Výlet na Petřín - 7. třída
pátek 26. 6. Vysvědčení - 9:00
po - út 29. - 30. 6. Ředitelské volno
od středy 1. 7.  2020 Hlavní prázdniny


Předchozí školní roky

 

Akce uskutečněné ve školním roce 2018/2019

 

Akce uskutečněné ve školním roce 2017/2018

 

Akce uskutečněné ve školním roce 2016/2017

 

Akce uskutečněné ve školním roce 2015/2016

 

Akce uskutečněné ve školním roce 2014/2015 

Projektový den

Projektový den Projektový den

Projektový den

Projektový den Projektový den