Žádost o informace
Žádost o informace
Žádost o informace
Úvodní stránka> Vítejte (zpátky) ve škole!
Kategorie: News, ZS Parentes

Vítejte (zpátky) ve škole!

Školní rok 2018/2019 slavnostně začal v pondělí 3. září. Do školních lavic v ZŠ Parentes dnes usedlo 65 dětí. Letos máme hned několik novinek. Naše škola otevřela […]

3. září 2018

1.1 min read

Školní rok 2018/2019 slavnostně začal v pondělí 3. září. Do školních lavic v ZŠ Parentes dnes usedlo 65 dětí. Letos máme hned několik novinek.

Naše škola otevřela 2. stupeň, a tak jsme samozřejmě kromě prvňáčků přivítali i nové šesťáky, kteří úspěšně složili přijímací zkoušky a doplnili kolektiv dětí v 6. třídě.

O prázdninách prošla školní budova rekonstrukcí a naše prostory se tak rozšířily o další patro a dvě zbrusu nové třídy .

Letošní nabídka kroužků je opravdu široká. Děti se mohou přihlásit na hudební kroužek (sbor & rytmus), hru na klavír, kytaru či flétnu, dramatický kroužek, step, německý jazyk, logické a deskové hry, fotbal, výtvarný kroužek, ARKKI (škola architektury), programování, matematika v angličtině, čtenářská dílna v angličtině, arteterapie nebo čtenářský klub (v češtině). Rodiče naleznou instrukce k zapisování na kroužky v mailu paní ředitelky.

Přejeme všem úspěšný školní rok!

První školní den

První školní den

První školní den

Související příspěvky
Zobrazit všechny novinky
Přejít nahoru