Žádost o informace
Žádost o informace
Žádost o informace
Úvodní stránka> Velikonoční prázdniny & pozdrav
Kategorie: News, ZS Parentes

Velikonoční prázdniny & pozdrav

Vážení rodiče, dnes začal další týden vzdělávání na dálku. Spolu se všemi pedagogy vám velmi děkuji za vaše nasazení v současné době, která je plná […]

6. dubna 2020

1.1 min read

Vážení rodiče, dnes začal další týden vzdělávání na dálku. Spolu se všemi pedagogy vám velmi děkuji za vaše nasazení v současné době, která je plná stále nových výzev.

Děkuji za to, jak podporujete učitele svých dětí – bez vašeho zapojení (jak si všimlo i MŠMT) by výuka na dálku nebyla možná: zprostředkováváte dětem emaily od učitelů, půjčujete jim své notebooky, s menšími dětmi se pravděpodobně i učíte, vytváříte pracovní prostředí, motivujete, uspořádáváte svým dětem čas… Děkujeme.

Tento výukový týden bude trochu kratší: na Zelený čtvrtek i Velký pátek jsou ministerstvem školství naplánované prázdniny (Velký pátek se mezitím stal i státním svátkem), pondělí po Velikonoční neděli je také volné.

Kdo si všiml námi vyhrazeného úterý 14. 4. na zápisy – mělo být ředitelské volno -, toho chceme upozornit, že toto ředitelské volno samozřejmě nebude, jelikož není potřeba. Vúterý 14. 4. se tedy budou děti opět učit.

Přeji vám krásné prožití tohoto (Svatého) týdne,

Veronika Rybníčková

Související příspěvky
Zobrazit všechny novinky
Přejít nahoru