Žádost o informace
Žádost o informace
Žádost o informace
Úvodní stránka> Proč ochutnat žirafu? Přijďte na přednášku ČZU!
Kategorie: News, ZS Parentes

Proč ochutnat žirafu? Přijďte na přednášku ČZU!

Naše škola a školka budou zařazeny do projektu České zemědělské univerzity Biodiverzita-Udržitelnost-Komunita. Naše děti se tak budou učit zachovávat a využívat biodiverzitu a v rámci […]

4. února 2019

1.3 min read

Naše škola a školka budou zařazeny do projektu České zemědělské univerzity Biodiverzita-Udržitelnost-Komunita. Naše děti se tak budou učit zachovávat a využívat biodiverzitu a v rámci předmětu pracovní činnosti se budou učit efektivně pěstovat různé plodiny – a budou sklízet plody své práce. Organizátoři a vedoucí projektu by Vás tímto rádi pozvali na workshop, přednášku, diskuzi a férové občerstvení v jednom, budete se tak moci s projektem blíže seznámit. Akce se uskuteční již tuto středu!

Fair food

Konírna, Strakonická 948/1 Praha 5
ve středu 6. února 2019 od 16.30 hodin

Milí kolegové a příznivci férového jídla,

v rámci projektu BUK (Biodiversita-Udržitelnost-Komunita) bychom Vás rádi pozvali na další ze série udržitelných workshopů s přednáškou, diskuzí a férovým občerstvením.

Máme možnost fér přístupu v gastronomii?
Jak naše emoce ovlivňuje etika potravinářské výroby?
A proč stojí za to ochutnat žirafu?

O kontroverzních otázkách, ale i faktorech ovlivňujících kvalitu potravin, budeme diskutovat s Radimem Kotrbou, který se chovu, ochraně zvířat a kvalitě masa profesně věnuje na Fakultě tropického zemědělství ČZU. A rozhodně není jen teoretik – sám chová vlastní ovce, jeleny i lamy guanako.

Související příspěvky
Zobrazit všechny novinky
Přejít nahoru