Žádost o informace
Žádost o informace
Žádost o informace
Úvodní stránka> Pozdravy a povzbuzení
Kategorie: News, ZS Parentes

Pozdravy a povzbuzení

Vážení rodiče, milé děti, posíláme vám všem pozdravy a povzbuzení v současné náročné situaci – okolnosti se mění každým dnem, zpřísňují se vládní nařízení, objevují […]

17. března 2020

2.1 min read

Vážení rodiče, milé děti, posíláme vám všem pozdravy a povzbuzení v současné náročné situaci – okolnosti se mění každým dnem, zpřísňují se vládní nařízení, objevují se nové a nové informace, které je třeba sledovat.

Věříme, že se vám i dětem přesto daří dobře a nemoci se vám vyhýbají obloukem. Dětem se možná stýská po kamarádech, možná po své paní učitelce nebo prostě po možnosti chodit normálně ven. My, učitelé z Parentes, na vás denně myslíme, modlíme se za vás a i nám se stýská a těšíme se, až se budeme opět vídat ve škole.

Rodičům chceme poděkovat za spolupráci s učiteli a za obrovské nasazení při domácí výuce dětí. Jste to právě vy, rodiče, kteří nyní nesete tíhu zodpovědnosti nejen za výkon své profese, fungování rodiny, chod domácnosti a zdraví vašich dětí, ale i za jejich vzdělávání. Velice si vážíme toho, jak to zvládáte.

Pokyny k domácí výuce dětí dostáváte elektronicky spolu s termíny, do kdy co vypracovat, případně zaslat ke kontrole. Pokud je to možné, věnujte se výuce během dopoledne, v pravidelných hodinách a udržujte tak pevný řád. Samozřejmě když nestíháte, nerozumíte zadání nebo máte jakýkoliv jiný problém, napište prosím příslušnému učiteli a domluvte se přímo s ním.

A tady jsou některé tipy na procvičování online, které zvládnou vaše děti samy:

Předměty 1. stupně:

https://skolakov.eu/

ČJ:

https://www.mojecestina.cz/

M:

https://www.matika.in/cs/
https://www.umimematiku.cz/

ČJ a M:

https://www.onlinecviceni.cz/

AJ:

https://elt.oup.com/student/incredibleenglish/?cc=cz&selLanguage=cs
https://learnenglishkids.britishcouncil.org/
skolakov.eu
http://www.english-time.eu/

Kromě toho si děti mohou procvičovat s Českou televizí v projektu UčíTelka. https://www.ceskatelevize.cz/porady/13394657013-ucitelka/

Nezapomeňte samozřejmě na dokonalou hygienu a na pohyb. Na závěr vás prosíme o modlitbu za všechny nemocné.

Ze srdce,

Učitelský tým ZŠ Parentes

Související příspěvky
Zobrazit všechny novinky
Přejít nahoru