Žádost o informace
Žádost o informace
Žádost o informace
Úvodní stránka> Co se děje v Podpostelí
Kategorie: News, ZS Parentes

Co se děje v Podpostelí

Druháci se v úterý 6. listopadu 2018 vypravili na křest knihy Co se děje v Podpostelí do knihovně na Břevnově. Křest byl spojený s besedou s autorkou a ilustrátorem, […]

9. listopadu 2018

1.1 min read

Druháci se v úterý 6. listopadu 2018 vypravili na křest knihy Co se děje v Podpostelí do knihovně na Břevnově. Křest byl spojený s besedou s autorkou a ilustrátorem, a také s redaktorkou nakladatelství Albatros a autorským čtením.

Děti se ptaly na to, jak se dělá kniha, paní redaktorka jim vysvětlila celý proces od rukopisu po tisk a vazbu. Také si zkusily, jak se oreintovat v knihovně.

Hana Lehečková: Co se děje v Podpostelí

Hana Lehečková je autorka rozhlasových her pro pořad Hajaja Českého rozhlasu, a pohádek. Co se děje v Podpostelí je její první vydaná kniha. Ilustrace opatřil Ondřej Dolejší, vychází u nakladatelství Fragment.

Většina dětí má před spaním svůj rituál. Vyčistí si zuby, oblékne pyžámko a vleze si pod peřinu. Ve chvíli, kdy už mají spát, tak najednou dostanou žízeň, pak se jim chce čůrat, pak mají zase žízeň a nakonec chtějí pomazlit, protože se jim zdá, že něco je pod postelí. Co když si ale nevymýšlí a pod postelí opravdu někdo nebo něco je?

Křest knihy Fotogalerie: Křest knihy Co se děje v Podpostelí

Související příspěvky
Zobrazit všechny novinky
Přejít nahoru