pondělí 2. 9. 2019 Zahájení školního roku – 8:45
pondělí 2. 9. Třídní schůzky – 9:00
středa 18. 9. Pivo tatínků
středa 4. 9. Festival vědy – 2. třída
pátek 6. 9. Národní technické muzeum – 2. a 3. třída
čt – pá 19. – 20. 9. Rafty – 2. a 3. třída
středa 25. 9. Výstava Impresionismus – 5. třída
úterý 1. 10. Planetárium – 6. třída
neděle 6. 10. Úvodní setkání ke kurzu Adolescenti – 16:00
úterý 8. 10. Výstava Francouzský impresionismus – 7. třída
středa 9. 10. Království železnic + stavebnictví (iKAP) – 3. třída
čtvrtek 17. 10. Den otevřených dveří 15:30 – 17:30
sobota 19. 10. Prokopský výlet s tajenkou
čtvrtek 24. 10. Muzeum Kampa – 4. třída
čtvrtek 24. 10. Finanční gramotnost – 5. třída (dobrovolník ČSOB)
pátek 25. 10. Snídaně maminek 8:30 – 9:30
út – st 29. – 30. 10. Podzimní prázdniny (pondělí 28. 10. státní svátek)
pondělí 11. 11. Národní knihovna: Jak se chránit na sociál. sítích – 5. tř.
pátek 15. 11. Ústav chemických procesů AV ČR – 2. a 3. tř. (Týden vědy)
pondělí 18. 11. Pedagogická rada – 1. čtvrtletí – 14:00
pondělí 18. 11. Třídní schůzky – 16:30
středa 20. 11. Projektové dopoledne: Multikulturní výchova
středa 20. 11. Pivo tatínků
pátek 22. 11. Snídaně maminek 8:30 – 9:30
sobota 23. 11. Akce pro rodiny: sbírka potravin
středa 27. 11. Výroba adventních věnců – 16.30
středa 4. 12. Planetárium – 5. třída
pátek 6. 12. Národní divadlo: Malý princ – 10:00 – 7. třída
středa 11. 12. Vánoční besídka – 17:00
pátek 13. 12. DOX – 3. třída
pátek 13. 12. Česká mše vánoční – 6. třída
úterý 17. 12. Div. Komedie: A osel na něj funěl – 5. třída
úterý 17. 12. Staroměstské náměstí – 7. třída
středa 18. 12. Duchovní obnova pro tatínky – 18:00
pátek 20. 12. Nová scéna – 3. třída
pátek 20. 12. Skanzen Přerov (Lysá n. Labem) – 5. třída
pátek 20. 12. Vycházka po Praze – 1. třída
po – pá 23. 12. 2019 – 3. 1. 2020 Vánoční prázdniny
středa 8. 1. Dopravní výchova – 1. až 5. třída
čtvrtek 9. 1. KC Mlejn – 2. a 3. třída (Tělesná výchova jinak)
neděle 12. 1. Kurz Adolescenti – úvodní setkání 17:00
pondělí 20. 1. Pedagogická rada – pololetí 14:00
pátek 24. 1. Kino Světozor: program o poruchách příjmu potravy
(3. – 7. třída)
po – čt 27. – 30. 1. Lyžařský kurz
čtvrtek 30. 1. Pololetní vysvědčení
pátek 31. 1. Pololetní prázdniny
středa 5. 2. Salesiánské divadlo – 2., 3., 4., 5. třída
středa 5. 2. Přednáška pro rodiče – Hejného matematika
středa 12. 2. Pivo tatínků
čtvrtek 13. 2. Den otevřených dveří 15:30 – 17:30
pátek 14. 2. Ochrana životního prostředí – Henkel – 1. až 4. třída
po – ne 17. – 23. 2. Jarní prázdniny
úterý 25. 2. Karneval
pátek 28. 2. Projektové dopoledne (odlišný mateřský jazyk) – 2. třída
pátek 28. 2. Snídaně maminek 8:30 – 9:30
sobota 7. 3. Setkání rodičů s odborníkem na aktuální téma: Problematika genderových teorií v kontextu moderního vzdělávání
úterý 10. 3. Veselé zoubky (program dm) – 1. třída
středa 18. 3. Velikonoční duchovní obnova pro tatínky – zrušeno
sobota 21. 3. Výlet rodin – skanzen Přerov nad Labem – zrušeno
pátek 27. 3. Snídaně maminek 8:30 – 9:30 – zrušeno
čt – pá 9. – 10. 4. Velikonoční prázdniny (včetně pondělí 13. 4.)
úterý  14. 4. Ředitelské volno  
7:00 – 17:00 bude v provozu družina s programem pro zájemce, oběd zajistíme – zrušeno
úterý 14. 4. Zápis do 1. třídy: 9:00 – 16:00 – zrušeno
pondělí 20. 4. Pedagogická porada – 3. čtvrtletí – 14:00
pondělí 20. 4. Třídní schůzky – 16:30 – zrušeno
středa 22. 4. Pivo tatínků – zrušeno
pátek 24. 4. Snídaně maminek 8:30 – 9:30 – zrušeno
pátek 22. 5. Snídaně maminek 8:30 – 9:30 – zrušeno
po – pá 25. – 29. 5. Pětidenní výlet celého 1. stupně – zrušeno
středa 3. 6. Pivo tatínků – zrušeno
středa 10. 6. Návštěva umělkyně – hra barev – 2. třída
středa 17. 6.  Koncert školy – 17:00 – zrušeno
čtvrtek 18. 6. Pedagogická rada – závěr roku – 15:00
pondělí 22. 6. Srbsko – celodenní výlet – 2. třída
pondělí 22. 6. Mikrobiologie – přednáška – 3. a 5. třída
pondělí 22. 6. Umělecké památky Prahy – 4. třída
úterý 23. 6. Střelecký ostrov, Kinského zahrady – 4. třída
úterý 24. 6. Pražský hrad a katedrála – 6. a 7. třída
středa 24. 6. Městská knihovna – 1. třída
středa 24. 6. Louny – celodenní výlet – 2. a 4. třída
středa 24. 6. Výlet po Praze – 3. třída
středa 24. 6. Prokopské údolí – 5. třída
středa 24. 6. Vyšehrad – 6. třída
čtvrtek 25. 6. Prokopské údolí na koloběžkách – 1. třída
čtvrtek 25. 6. Archeoskanzen Březno u Loun – 3. třída
čtvrtek 25. 6. Park Stromovka – 4. třída
čtvrtek 25. 6. Staré Město – hra po Praze – 6. třída
čtvrtek 25. 6. Výlet na Petřín – 7. třída
pátek 26. 6. Vysvědčení – 9:00
po – út 29. – 30. 6. Ředitelské volno
od středy 1. 7.  2020 Hlavní prázdniny