čtvrtek 1. 9. Zahájení školního roku – 9:00
čtvrtek 1. 9. Třídní schůzky – 9:15
čtvrtek 1. 9. Pedagogická porada – 11:30
úterý 6. 9.  BESIP: V pohodě do školy (1. a 4. třída) – Výstaviště – 10:00
čtvrtek 8. 9.  BESIP: V pohodě do školy (2. a 3. třída) – Výstaviště – 10:00
čtvrtek 22. 9. Pivo pro tatínky (Zlatý klas, Anděl) – 19:30
pátek 7. 10. Návštěva: „Projekt čítanka – známé osobnosti“ – malířka Martina Krupičková – 10:00 (3. a 4. třída)
sobota 5. 11. Drakiáda pro tatínky s dětmi
úterý  11. 10. Návštěva: „Projekt poznej lidi kolem sebe“ – paní Bártová -10:00 (4. třída)
pátek 14. 10. Zajímá tě, co je uvnitř – ČVUT – 9:00 (4. třída)
sobota 15. 10. Rodina v pohybu: výlet rodin přírodní rezervací do minizoo a na archeologický workshop pro děti
středa  19. 10. Veletržní pálác: Poprvé v galerii – 10:00 (1. a 2. třída)
středa 19. 10. Anglické divadlo: Jackie and the Giant – 10:30 (3. a 4. třída)
čtvrtek 20. 10. Den otevřených dveří 15:00 – 17:30
pátek 21. 10. Poslanecká sněmovna parlamentu ČR – 9:30 (4. třída)
úterý 25. 10. Den hračky
úterý 25. 10. VZPoura úrazům (prevence dětské úrazovosti VZP, zdarma) – 10:55 – 12:30
st – čt 26. – 27 10. Podzimní prázdniny (pátek 28. 10. – státní svátek)
středa 31. 10. Návštěva Senátu ČR – 12:00 (3. a 4. třída)
sobota 5. 11. Drakiáda pro tatínky s dětmi
pátek 11. 11. Medová snídaně (celá škola) – 9:00 a 9:30
pondělí 14. 11. Pedagogická rada – 1. čtvrtletí – 15:00
pondělí 14. 11. Třídní schůzky – 16:30
pátek 18. 11. Ředitelské volno (čtvrtek 17. 11. státní svátek)
úterý 22. 11. Pivo pro tatínky – 19:30 Pizzerie Il nostro
středa 23. 11. Kurz zdobení vánočních perníčků
pondělí 28. 11. Čistírna odpadních vod – 10:00 (3. a 4. třída)
čtvrtek 8. 12. Divadlo v Dlouhé – Jak jsem se ztratil (všechny třídy) – 10:00
čtvrtek 15. 12. Vánoční besídka – 17:00
pondělí 19. 12. Projektový den: Environmentální výchova
úterý 20. 12. Divadlo Kampa – 10:30 (všechny děti)
st – čt 21. – 22. 12 Ředitelské volno
pá – po 23. 12. – 2. 1. Vánoční prázdniny (vyučování začíná 3. 1. 2017)
pondělí 23. 1. Pedagogická rada – pololetí 15:00
úterý 24. 1. Seminář pro rodiče: matematika prof. Hejného
úterý 31. 1. Pololetní vysvědčení
středa 1. 2. Zdravá 5 – interaktivní blok o zdravé stravě (Nadace Albert)
pátek 3. 2. Pololetní prázdniny
pondělí 13. 2. Den otevřených dveří 15:00 – 17:30
středa 15. 2. Setkání s detektivem (3. a 4. třída) – 9:00
pátek 17. 2. Národní technické muzeum: Stavitelství za dob Karla IV. (4. třída) – 10:00
pátek 17. 2. Kurz Manželská láska  – úvodní setkání – 18:00
středa 22. 2. Zemědělské muzeum (1. a 2. třída)
čtvrtek 23. 2. Městská knihovna (2. třída) – 10:00
čtvrtek 23. 2. Čokoládování (vede Ingrid Mihalíková) 16:00 – 18:00
úterý  28. 2. Masopust
úterý  28. 2. Pivo tatínků
pátek 3. 3. Zdravé zoubky (1. třída)
čt – pá 9. -10. 3. Přespávání ve škole
po – ne 13. 3. – 19. 3. Jarní prázdniny
po 20. 3. Matematický klokan
po 20. 3. Odevzdání prací do výtvarné soutěže Arcibiskuptsví – do 12:00 – přesunuto na ST 22.3.
úterý 21. 3. Jarní bazar + přednáška o módě a stylu
středa 29. 3. Městská knihovna (2. třída) – 10:00
sobota 1. 4. Výlet tatínků s dětmi – Sv. Jan pod Skalou
pondělí 10. 4. Pedagogická rada – 3. čtvrtletí – 15:00
pondělí 10. 4. Třídní schůzky – 16:30
čt- pá 13. 4. – 14. 4. Velikonoční prázdniny (včetně pondělí 17. 4.)
úterý 18. 4. Projektový den: Mediální výchova
st/čt 19. / 20. 4. Zápis do 1. třídy: 14:00 – 18:00 (nutné přihlásit se předem na konkrétní hodinu)
pátek 21. 4. ÚDiF: Oheň, země, voda, vzduch
pondělí 24. 4. Rekolekce pro tatínky
středa 26. 4. Městská knihovna (2. třída) – 10:00
čtvrtek 27. 4. Koncert dětí
čtvrtek 4. 5. Plavecký výcvik dětí
úterý 9. 5. Fotografování
středa 17. 5. Trnkova Zahrada (1. a 2. třída)
sobota 20. 5. Společný výlet rodin
středa 24. 5. Městská knihovna (2. třída) – 9:00
čtvrtek 25. 5. Preventivně-vzdělávací program Městské policie (1. třída)
pátek 26. 5. Preventivně-vzdělávací program Městské policie (2. – 4. třída)
po – pá 29. 5. – 2. 6. Pětidenní seminář (celá škola): chata Lesanka
středa 31. 5. Setkání budoucích prvňáčků – 16:00
pátek 9. 6. Veletrh vědy (4. třída)
středa 21. 6. Městská knihovna (2. třída) – 9:00
čtvrtek 22. 6. Pedagogická rada – závěr roku – 15:00
úterý 27. 6. Závěrečná slavnost – 16:00 – 18:00
středa 28. 6. Projektový den: Výchova demokratického občana
pátek 30. 6. Vysvědčení
od soboty 1. 7. Hlavní prázdniny