Žádost o informace
Žádost o informace
Žádost o informace
Úvodní stránka> 1. místo v soutěži školních webů je naše!
Kategorie: News, ZS Parentes

1. místo v soutěži školních webů je naše!

Web naší školy získal významné ocenění: 1. místo v celostátní soutěži školních webů sCOOL web v kategorii A. Výsledky byly vyhlášeny na odborné konferenci na téma školních […]

20. listopadu 2015

1.8 min read

Web naší školy získal významné ocenění: 1. místo v celostátní soutěži školních webů sCOOL web v kategorii A. Výsledky byly vyhlášeny na odborné konferenci na téma školních webů, která proběhla v pátek 20. listopadu 2015 ve Velkém sálu Nové radnice na Mariánském náměstí v Praze.

Porota soutěže se skládala z odborníků z oblasti IT, vývoje webových stránek, designu, reklamy a vzdělávání. Hodnocenými oblastmi byly otevřenost školy vůči veřejnostiuživatelská přívětivostbezpečnost a grafické zpracování.

Stránky soutěže      Fotografie z konference

Naše webové stránky, jak je vidíte v současné podobě, jsme spustili začátkem března tohoto roku. Předcházela tomu několikaměsíční práce, studium konkurence, inspirace v žebříčcích nejlépe hodnocených školních/NNO webů u nás i v zahraničí, konzultace s odborníky, rodiči žáků, učiteli i veřejností. Pečlivě jsme volili strukturu webu a snažili se vytvořit přehledný a úplný informační zdroj pro všechny zájemce o naši školu. Snažíme se dbát na kvalitu, aktuálnost a udržovat nastavenou úroveň článků i fotografií umísťovaných na web. Pozitivní pochvalné reakce na naše webové stránky z různých stran i účast a ocenění ve finále soutěže sCOOL web nás utvrzují v tom, že čas, úsilí a prostředky věnované na jejich vytvoření nebyly vynaloženy nadarmo.

Děkujeme odborné porotě za toto skvělé ocenění. Děkujeme agentuře NGS, která pro nás web vytvářela. A děkujeme rodičům a všem, kteří se neúnavně podílejí na budování škol Parentes.

Napsali o soutěži

Novinky.cz 25. 11. 2015

Soutěž o nejlepší školní web inspiruje

Lidové noviny z 21. listopadu 2015

Související příspěvky
Zobrazit všechny novinky
Přejít nahoru