Základní škola Parentes Praha

Akce na listopad: Sbírka potravin

23. 11. 2019

Rodiče druháčků připravili program na listopad. Zapojíme se společně do akce Sbírka potravin, která se koná v sobotu 23. listopadu 2019. Jako dobrovolníci se spolu s dětmi (či bez nich, ale děti se tímto učí solidaritě, zodpovědnosti, obětavosti...) budeme podílet na sbírce v hypermarketu Albert v OC Galerie Butovice (Radlická 520/117).

Rozdělíme se na dvě skupiny (první od 8:00 do 10.00, druhá od 10:00 do 12:00 - dle zájmu se, prosíme, zapisujte zde, v každé skupině je kapacita 15 osob). 

Náplní naší práce bude informovat zákazníky o konání sbírky, o tom, komu je pomoc určena a co je možné darovat, rozdávat informační letáky se seznamem potravin a drogerie vhodných k darování u vchodu, vybírat potraviny a drogistické zboží od dárců do připravených nákupních košíků s logem sbírky za pokladnami, naskládat vybrané zboží do vyčleněných krabic tak, aby bylo připraveno k odvozu potravinovou banku či jinou neziskovou organizací.

Pokud se naší společné akce nemůžete účastnit, podpořte alespoň sbírku svým nákupem v tento den v některém ze zapojených obchodů.

Do akce se můžete zapojit zapsáním do dotazníku, který byl všem rozeslán mailem, do 10. listopadu 2019. Zapsané zájemce budeme posléze informovat s dalšími instrukcemi.

S případnými dotazy se, prosím, obracejte na Petru Křížovou.

Více na www.sbirkapotravin.cz

 

Štítky: Rodiče, Děti

<  Zpět na výpis