Ze života našich škol

Nadcházející události

26. 2. 2020

Den otevřených dveří v MŠ 02/2020

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří, který se v naší školce koná ve středu 26. 2. 2020. Od 9:30 do 16:30 si můžete prohlédnout prostory školky, kde uvidíte i denní program dětí. Vaše otázky ráda zodpoví ředitelka školky. Těšíme se na vaši návštěvu!

Více...

Kdo jsme

Spolek Parentes je neziskové nepolitické sdružení založené v roce 2008 několika manželskými páry, jež se rozhodly dětem dopřát kvalitní vzdělávání zaměřené na všestranný rozvoj osobnosti a výchovu k hodnotám.

Spolek Parentes je nyní provozovatelem a  Parentes Praha, kde se dětem dostává nadstandardní vzdělání, intenzivní výuka jazyků, kulturní i sportovní výchova. Spolek Parentes klade ve svých projektech také velký důraz na výběr pedagogů a jejich profesní růst. Základní i mateřská škola Parentes staví na aktivní spolupráci školy/školky s rodinami dětí a společném vytváření harmonie mezi prostředím rodiny a školy/školky pomocí tutoriálního systému vedení dětí a řady akcí pro rodiče s dětmi i bez.

Projekty Spolku Parentes vycházejí z křesťanské antropologie. Důraz na etiku a budování hodnotového základu dětí je jejich nedílnou součástí.

Všechny projekty Parentes jsou koncipovány jako neziskové, veškeré příjmy jsou použity na rozvoj jeho aktivit.