Ze života našich škol

8. 1. 2018

Informace k přijímání dětí do ZŠ Parentes Praha

Den otevřených dveří v roce 2018 se bude konat ve čtvrtek 22. února od 15:30. Představíme vám naši školu, můžete si prohlédnout, kde se děti učí, dostanete prostor pro dotazy či rozhovor s ředitelkou školy. Zápis do 1. třídy na školní rok 2018/2019 pak proběhne v pondělí 16. dubna 2018 od 14:00 do 18:00. Co je třeba k přijetí do naší školy?

Více...

Nadcházející události

8. 3. 2018

Den otevřených dveří v MŠ

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří, který se v naší školce koná ve čtvrtek 8. 3. 2018. Od 9 do 17 hod si můžete prohlédnout prostory školky, kde uvidíte denní program dětí. Vaše otázky ráda zodpoví ředitelka školky. Těšíme se na vaši návštěvu!

Více...
22. 2. 2018

Den otevřených dveří v ZŠ Parentes Praha

Srdečně zveme rodiče a děti na další Den otevřených dveří v naší škole, který se koná ve čtvrtek 22. února od 15:30 do 17:30. Pro rodiče je připravena prezentace školy, prohlídka učeben, občerstvení a samozřejmě zábava pro děti.

Více...

Kdo jsme

Spolek Parentes je neziskové nepolitické sdružení převážně manželských párů, které se rozhodly dětem dopřát kvalitní vzdělávání zaměřené na všestranný rozvoj osobnosti a výchovu k hodnotám. Budujeme základní školy a mateřské školy především v Praze, kde se dětem dostává nadstandardní vzdělání, intenzivní výuka jazyků, kulturní i sportovní výchova. Spolek Parentes klade ve svých projektech také velký důraz na výběr pedagogů a jejich profesní růst. Základní i mateřské školy Parentes staví na aktivní spolupráci školy/školky s rodinami dětí a společném vytváření harmonie mezi prostředím rodiny a školy/školky.

Projekty Spolku Parentes vycházejí z křesťanské antropologie. Důraz na etiku a budování hodnotového základu dětí je jejich nedílnou součástí.

Všechny projekty Parentes jsou koncipovány jako neziskové, veškeré příjmy jsou použity na rozvoj jeho aktivit.