Mateřská škola Parentes Stodůlky

Ze života školky

Nadcházející události

12. 5. 2021 - 13. 5. 2021

Zápis do naší mateřské školy na školní rok 2021/22

Zápis do naší mateřské školy na školní rok 2021/22 proběhne distanční formou (zasláním přihlášky) nebo prezenční formou ve dnech 12. 5. 2021 (9:00 - 18:00) a 13. 5. 2021 (9:00 - 18:00). Před zápisem je třeba absolvovat vstupní pohovor. Těšíme se na nové děti!

Více...
1. 9. 2021

Otevření Mateřské školy Parentes Stodůlky

Ve školním roce 2021/22 otvíráme mateřskou školu s dvěma třídami o max. počtu 18 dětí. Docházku si můžete přizpůsobit na počet dnů, který vám vyhovuje. Adaptaci společně zvládneme, postupujeme individuálně. Děti povzbuzujeme a pozitivně motivujeme. Napište nám!

Více...

Kdo jsme

Mateřská škola Parentes Stodůlky je nově vzniklé zařízení pro předškolní výchovu dětí od 3 do 6 let na Praze 13. Je součástí prorodinně orientované Základní školy a mateřské školy Parentes Praha. Sídlí na Tlumačovské 32, Praha 13Otvíráme 1. 9. 2021.

PŘIJÍMÁME NOVÉ DĚTI, více informací najdete zde: Přijímání dětí.

Jsme MŠ s maximálním počtem 18 dětí ve třídáchIndividuální přístup ke každému dítěti a rodině je v naší školce samozřejmostí. Koncept vychází z  celosvětově osvědčeného pojetí  spolupráce rodiny a školky jako základu pro harmonické sladění výchovy dětí doma a ve školce. Dětem školka zprostředkuje kvalitní vzdělání  zaměřené na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy a her tak, aby aktivity v dětech vyvolávaly pozitivní emoce a radostné prožitky

Školka klade důraz na etiku rozvoj charakteru dítěte a získávání  dobrých návyků. Dětem vytváří mateřská škola bezpečné a podnětné prostředí pro vyrovnaný rozvoj dětské osobnosti s ohledem na jeho individualitu a zájmy. Součástí programu mateřské školy je vzdělávání v souladu s  křesťanskými hodnotami nadstandardní vzdělávání jazykové hudební sportovní kulturní výchova a nabídka kroužků.

Zřizovatelem je  Spolek Parentes. Projekt školky je koncipován jako neziskový , veškeré příjmy jsou použity na rozvoj jeho aktivit. Významnou část příjmů spolku tvoří  dary jeho členů a externích dárců. Pro pokrytí provozních nákladů je vybíráno školné.

MŠ