Mateřská škola Parentes Malvazinky

Ze života školky

23. 12. 2020

Vánoční přání

Vánoční přání jsme letos pojali trochu jinak. Ostatně plný změn byl i celý rok 2020. Přejeme v novém roce hodně stability, zvládnutí všech nových výzev a pevnou víru v lepší zítřky. Požehnané svátky!

Více...

Nadcházející události

9. 12. 2020

Online přednáška o genderové problematice

Srdečně zveme rodiče na online přednášku pana JUDr. Jakuba Kříže, Ph.D. o genderové problematice, která se bude konat online již tuto středu 9. prosince 2020 od 17:00 hodin. Připojujte se prosím skrze odkaz na setkání v Google meet, který zaslala paní ředitelka mailem.

Více...
18. 12. 2020

Vánoční setkání u stromečku

Vánoční setkání u stromečku s dětmi a dárky plánujeme v pátek 18. 12. 2020. Na tento den mohou přijít i děti, které na tento den běžně nejsou přihlášeny.

Více...

Kdo jsme

Jsme soukromá mateřská škola rodinného typu s nízkým počtem dětí ve třídách. Fungujeme na Praze 5 již od roku 2008 jako MŠ Lipka, jsme součástí Základní a mateřské školy Parentes Praha.

Individuální přístup ke každému dítěti a rodině je v naší školce samozřejmostí. Koncept Mateřské školy Parentes vychází z celosvětově osvědčeného pojetí spolupráce rodiny a školky jako základu pro harmonické sladění výchovy dětí doma a ve školce. Dětem školka zprostředkuje kvalitní vzdělání zaměřené na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy a her tak, aby aktivity v dětech vyvolávaly pozitivní emoce a radostné prožitky. Školka klade důraz na etiku, rozvoj charakteru dítěte a získávání dobrých návyků. Dětem vytváří mateřská škola bezpečné a podnětné prostředí pro vyrovnaný rozvoj dětské osobnosti s ohledem na jeho individualitu a zájmy. Součástí programu mateřské školy je vzdělávání v souladu s křesťanskými hodnotami, nadstandardní vzdělávání jazykové, hudební, sportovní a kulturní výchova a nabídka kroužků.

Zřizovatelem mateřské školy je Spolek Parentes. Projekt školky je koncipován jako neziskový, veškeré příjmy jsou použity na rozvoj jeho aktivit. Významnou část příjmů spolku tvoří dary jeho členů a externích dárců. Pro pokrytí provozních nákladů je vybíráno školné.

Hledá se učitelka MŠ

MŠ

MŠ