Mateřská škola Parentes Malvazinky

Ze života školky

1. 3. 2021

Uzavření školky od 1. března 2021

Od pondělí 1. 3. 2021 jsou zavřené všechny běžné základní i mateřské školy, tedy i naše mateřská škola. Chcete-li si vyzvednout pracovní sešity předškoláků, oblečení, zapomenuté hračky atp., školka bude otevřená v pondělí od 8:30 do 11:00. Obědy mají děti odhlášené.

Více...

Nadcházející události

10. 2. 2021

ONLINE Třídní schůzka MŠ

Ve středu 10. února 2021 se od 15:30 koná třídní schůzka, tentokrát z důvodů epidemie online. Odkaz na připojení dostali rodiče e-mailem.

Více...
22. 2. 2021 - 28. 2. 2021

Jarní prázdniny 2021 ve školce

V týdnu od 22. 2. 2021 jsou Jarní prázdniny, naše školka bude od pondělí 22. 2. do středy 24. 2. zavřená. Na čtvrtek a pátek plánujeme omezený provoz školky podle zájmu o docházku. Prosíme rodiče o nahlášení paní hospodářce do středy 17. 2.

Více...

Kdo jsme

Jsme soukromá mateřská škola rodinného typu s nízkým počtem dětí ve třídách . Fungujeme na Praze 5 již od roku 2008 jako MŠ Lipka , jsme součástí Základní a mateřské školy Parentes Praha .

Individuální přístup ke každému dítěti a rodině je v naší školce samozřejmostí. Koncept Mateřské školy Parentes vychází z celosvětově osvědčeného pojetí spolupráce rodiny a školky jako základu pro harmonické sladění výchovy dětí doma a ve školce . Dětem školka zprostředkuje kvalitní vzdělání zaměřené na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy a her tak, aby aktivity v dětech vyvolávaly pozitivní emoce a radostné prožitky . Školka klade důraz na etiku , rozvoj charakteru dítěte a získávání dobrých návyků . Dětem vytváří mateřská škola bezpečné a podnětné prostředí pro vyrovnaný rozvoj dětské osobnosti s ohledem na jeho individualitu a zájmy. Součástí programu mateřské školy je vzdělávání v souladu s  křesťanskými hodnotami , nadstandardní vzdělávání jazykové , hudební , sportovní a kulturní výchova a nabídka kroužků .

Zřizovatelem mateřské školy je Spolek Parentes . Projekt školky je koncipován jako neziskový , veškeré příjmy jsou použity na rozvoj jeho aktivit. Významnou část příjmů spolku tvoří  dary jeho členů a externích dárců. Pro pokrytí provozních nákladů je vybíráno školné .

Přijímáme děti

MŠ

MŠ