Ze života školky

21. 12. 2018

Vánoční přání

Milí rodiče, přátelé a podporovatelé naší školky, ráda bych vám popřála požehnané svátky, hluboce prožité. Děkuji za zajímavá setkání a podporu v této mé nové roli po celý můj první rok působení a budu se těšit na ten následující.

Více...
26. 10. 2018

Podzimní tvoření

Podzim nás svou krásou a barevností láká k tvoření všeho druhu. Jablíčkový den, dýňový den nebo plavba kolem světa. To jsou některé podzimní akce v naší školce, kde jsme si mohli podzim ohmatat, ochutnat, vydlabat nebo nakreslit. Fotografie můžete sledovat na facebooku nebo ve fotogalerii školy.

Více...
28. 6. 2018

Rozloučili jsme se s předškoláky

Jako každý rok jsme se i letos slavnostně rozloučili s Koníky, kteří půjdou po prázdninách do 1. třídy. Přejeme našim milým předškoláčkům, ať je škola baví a ať se nikdy nepřestanete radovat ze života a z maličkostí.

Více...
31. 10. 2017

Jak správně jíst: zdravě a hravě

V úterý 31. října absolvovaly děti díky projektu Zdravá 5 zábavný a interaktivní program zaměřený na zdravý životní styl, hlavně na zdravé stravování. V pásmu plném interaktivních praktických úkolů si zahrály všechny děti. Dozvěděly se spoustu důležitých věcí o potravinách a samozřejmě si připravily zdravou a veselou svačinku. Moc děkujeme!

Více...
19. 9. 2017

Přihlaste se na Logickou olympiádu 2017!

Až do 30. září se mohou děti zaregistrovat na Logickou olympiádu. Olympiády se mohou zúčastnit všechny děti, nominační kolo soutěže probíhá on-line. Každý se tedy registruje sám a rovnou vyplní on-line vstupní test.

Více...
3. 7. 2017

Pro školní rok 2017/2018 je školka plná

Velice nás těší zájem o naši mateřskou školku. Pro školní rok 2017/18 je již kapacita školky zcela zaplněna. Nezávaznou individuální prohlídku školky si můžete domluvit kdykoliv během následujícího školního roku.

Více...
2. 5. 2017

Hledáme novou budovu nebo pozemek pro školu

Pro naši mateřskou a základní školu intenzivně hledáme trvalé zázemí, ideálně na území Prahy 5. Chcete nám pomoci? Uvítáme jakékoli tipy a informace ohledně vhodných budov nebo pozemků.

Více...
20. 2. 2017

Naše škola Neziskovkou týdne

Stali jsme se Neziskovkou týdne na www.givt.cz! Celý týden od 20. 2. do 27. 2. bude naše škola předvolená v nákupní liště na prvním místě jako "Náš tip: neziskovka týdne".

Více...