Ze života školky

5. 6. 2020

Nabízíme poslední volné místo v naší MŠ

Ve školním roce 2020/21 nabízíme poslední volné místo v naší mateřské školce. Máte-li zájem, neváhejte co nejdříve kontaktovat paní ředitelku. Těšíme se, že poznáme nového kamaráda nebo kamarádku!

Více...

Nadcházející události

22. 6. 2020

Poslední týden školky

Tento týden 21. - 26. června 2020 je pro všechny ve školce před prázdninami poslední, školní rok u nás končí v pátek 26. června 2020. V pondělí 29. června a 30. června 2020 již školka zůstane uzavřena. Na děti se velmi těšíme v úterý 1. září 2020.

Více...
24. 6. 2020

Výlet do přírody

Ve středu 24. června 2020 s dětmi paní učitelky uspořádají výlet do přírody. Vybavte prosím děti tento den batůžkem s pitím.

Více...

Kdo jsme

Jsme soukromá mateřská škola rodinného typu s nízkým počtem dětí ve třídách. Fungujeme na Praze 5 již od roku 2008.

Individuální přístup ke každému dítěti a rodině je v naší školce samozřejmostí. Koncept Mateřské školy Lipka vychází z celosvětově osvědčeného pojetí spolupráce rodiny a školky jako základu pro harmonické sladění výchovy dětí doma a ve školce. Dětem školka zprostředkuje kvalitní vzdělání zaměřené na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy a her tak, aby aktivity v dětech vyvolávaly pozitivní emoce a radostné prožitky. Školka klade důraz na etiku, rozvoj charakteru dítěte a získávání dobrých návyků. Dětem vytváří mateřská škola bezpečné a podnětné prostředí pro vyrovnaný rozvoj dětské osobnosti s ohledem na jeho individualitu a zájmy. Součástí programu mateřské školy je vzdělávání v souladu s křesťanskými hodnotami, nadstandardní vzdělávání jazykové, hudební, sportovní a kulturní výchova a nabídka kroužků.

Zřizovatelem Mateřské školy Lipka je Spolek Parentes. Projekt školky je koncipován jako neziskový, veškeré příjmy jsou použity na rozvoj jeho aktivit. Významnou část příjmů spolku tvoří dary jeho členů a externích dárců. Pro pokrytí provozních nákladů je vybíráno školné.

 

Poslední volné místo!

MŠ

MŠ