Základní škola Parentes Praha

Akce školy uskutečněné ve školním roce 2017/2018

 

pondělí 4. 9. Zahájení školního roku - 8:45
pondělí 4. 9. Třídní schůzky - 9:00
pondělí 4. 9. Pedagogická porada - 11:00
středa 6. 9. Festival vědy (3. a 5. třída)
pátek 8. 9. Dožínky na Letné (1. - 4. třída)
pátek 8. 9. Motýlí dům (5. třída)
středa 13. 9. Švandovo divadlo - Den otevřených dveří (5. třída)
sobota 16. 9. Akce pro rodiny: dopoledne na dopravním hřišti - 9:30
pátek 29. 9. Ředitelské volno (čtvrtek 28. 9. státní svátek)
úterý 3. 10. Přednáška pro rodiče: Potíže u dětí na 1. stupni ZŠ, jejich projevy... a co s tím? - 16:00
úterý 10. 10. Přednáška pro rodiče: Kyberprostor pro naše děti - 16:00
úterý 10. 10. Pivo tatínků - 19:30 Na Jedli
čtvrtek 19. 10. Den otevřených dveří 15:30 - 17:30
čt - pá 26. - 27 10. Podzimní prázdniny (sobota 28. 10. státní svátek)
úterý 31. 10. Studio Alta v Holešovicích: Hodně malá čarodějnice – 1. a 2. třída - 10:00
čtvrtek  2. 11.  Daniel Skokan (ředitel nadace Krmte hladové) – Solidarita
pátek 3. 11. Studio Alta v Holešovicích: Hodně malá čarodějnice – 3. třída
pondělí 6. 11. Pedagogická rada – 1. čtvrtletí – 14:00
pondělí 6. 11. Třídní schůzky - 16:30
pátek 10. 11. Snídaně maminek 8:30 - 9:30
pátek 10. 11. Nebojme se knihovny (2. třída) - 10:00
sobota 11. 11. Drakiáda tatínků s dětmi - 14:00
pátek 17. 11. Státní svátek
čtvrtek 23. 11. Zdravá pětka - 1. a 2. třída 
úterý 28. 11. Pivo tatínků - 19:30 U prince Miroslava
středa 29. 11. Návštěva knihovny - 3. třída
středa 29. 11. Výroba adventních věnců - 16:00
čtvrtek 30. 11. Začíná plavecký výcvik dětí
úterý 5. 12. Návštěva knihovny (2. třída)
pondělí 11. 12. Cesta do Betléma, Břevnovský klášter (1. a 2. třída)
pondělí 11. 12. Raw cukroví - workshop - 15:00
úterý 12. 12. Snídaně maminek - 8:30
úterý 12. 12. Návštěva knihovny (3. třída)
čtvrtek 13. 12. Divadlo Minor (celá škola) - 9:30
pátek 15. 12. Vánoce v umění, Břevnovský klášter (3. a 5. třída)
úterý 19. 12. Vánoční besídka - 17:00
středa 20. 12. Projektový den: Multikulturní výchova
22. 12 Ředitelské volno
so - út 23. 12. - 2. 1. Vánoční prázdniny (vyučování začíná ve středu 3. 1. 2017)
úterý 16. 1. Přednáška pro rodiče: Hejného matematika - 16:00
pondělí 22. 1. Pedagogická rada – pololetí 14:00
úterý 23. 1. Snídaně maminek - 8:30
úterý  23. 1.  Návštěva knihovny (2. třída)
sobota 27. 1. Přednáška pro rodiče: Character, Temperament and Personality - 10:30
středa 31. 1. Pololetní vysvědčení
pátek 2. 2. Pololetní prázdniny
po - ne  5. - 11. 2. Jarní prázdniny
úterý 13. 2. Karneval
středa 14. 2.  Přednáška pro rodiče: zdravé svačinky - 16:00
úterý 20. 2. Stanice přírodovědců - 4. třída
čtvrtek 22. 2. Den otevřených dveří 15:30 – 17:30
pátek 2. 3. Ředitelské volno
čt - pá 8. - 9. 3. Přespávání ve škole
pondělí 12. 3. Jarní bazar 15:30 - 17:00
pátek 16. 3. Snídaně maminek - 8:30
úterý 20. 3. Workshop pro rodiče: zdobení velikonočních vajíček 16:00 - 18:00
středa 21. 3. Legenda o třech stromech (velikonoční program pro děti)
čtvrtek 22. 3. Povídání o Africe (všechny děti)
pátek 23. 3. Národní zemědělské muzeum - velikonoční program (2. a 3. třída)
pondělí 26. 3. Návštěva knihovny - 3. třída
středa 28. 3. Projektový den: mediální výchova
čt - pá 29. - 30. 3. Velikonoční prázdniny (včetně pondělí 2. 4.)
úterý 3. 4. Ukliďme Česko
pondělí 10. 4. Stanice přírodovědců - 1. třída
pondělí 9. 4. Pedagogická rada - 3. čtvrtletí - 14:00
pondělí 9. 4. Třídní schůzky – 16:30
pondělí 16. 4. Zápis do 1. třídy: 14:00 - 18:00 (nutné přihlásit se předem na konkrétní hodinu)
úterý 17. 4. Snídaně maminek - 8:30
pátek 20. 4. Geofyzikální ústav: Den země - 5. třída
pondělí 23. 4. Návštěva předškoláků v 1. třídě - 9:30
úterý 24. 4. Návštěva knihovny - 2. třída
úterý 24. 4. Přednáška pro rodiče: první pomoc u dětí
pondělí 30. 4. Ředitelské volno (úterý 1. 5. - státní svátek)
pátek 4. 5. Kid´s Lab - Chytří gurmáni (1. a 2. třída)
pátek 4. 5. Praha v pravěku (3. třída)
pondělí 7. 5. Ředitelské volno (úterý 8. 5. - státní svátek)
úterý 15. 5. Snídaně maminek - 8:30
pátek 18. 5. Kid´s Lab - Chytří gurmáni (3., 4. a 5. třída)
sobota 19. 5. Výlet rodin na Okoř
pondělí  21. 5. Kompostování na Vyšehradě (3. třída)
středa 23. 5. Fotografování
po - pá 28. 5. - 1. 6. Pětidenní výlet
čtvrtek 7. 6. Veletrh vědy 2018: Vidět zvuk, slyšet světlo (ÚDiF)
úterý 12. 6. Snídaně maminek - 8:30
čtvrtek 21. 6. Pedagogická rada – závěr roku – 15:00
úterý 26. 6. Projektový den: Výchova k myšlení v evropských a globálních souvislostech
středa 27. 6. Koncert žáků naší školy - 17:00
pátek 29. 6. Vysvědčení
od soboty 30. 6.  Hlavní prázdniny

  

<  Zpět na výpis